Чотири бригади зібрали 1680 кг цибулі. Перша бригада зібрала 3/14 усієї цибулі, друга 34% решти,

третя - у 1 1/3 разу більше ніж друга. Скільки кілограмів цибулі зібрала четверта бригада?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маршал Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1680*3/4=1260кг зібрала перша

1680-1260=420кг залишок

420*0,34=142,8кг зібрала друга

142,8* 1 1/3=190,4кг зібрала третя

420-142,8-190,4=86,8кг зібрала