Чотири бригади зібрали 1680 кг цибулі. Перша бригада зібрала3/4 усієї цибулі, друга – 34% решти,

третя – в 1 1/3 раза більше, ніж друга. 5 Скільки цибулі зібрала четверта бригада?​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Екатерина.

Пошаговое объяснение:

1) 1680 * 3/4 = 1260 кг - зібрала перша

2) 1680 - 1260 = 420 кг - залишок

3) 420 * 0,34 = 142,8 кг - зібрала друга

4) 142,8 * 1 1/3 = 142,8 * 4/3 = 190,4 кг - зібрала третя

5) 420 - 142,8 - 190,4 = 86,8 кг - зібрала четверта

Відповідь: 86,8 кг цибулі - зібрала четверта бригада.