4 бригади зібрали 1680 кг цибулі. Перша бригада зібрала 3/4 усієї цибулі, 2-а бригада 34 %

решти,3-я бригада-1 1/3 раза,більше ніж 2-а. Скільки цибулі зібрала 4-а команда?

Ответы на вопрос

Отвечает Бельчич Лиана.

Ответ:

86.8 кг

Пошаговое объяснение:

1)1680×3/4=1260 кг лука собрала 1 бригада

2)1680-1260=420 кг собрано 2,3и 4 командой вместе

3)420×34/100=142.8кг лука собрано 2 командой

4)142.8×1.1/3=190.4 кг лука собрана 3 командой

5)1680-(1260+142.8+190.4)=86.8 кг лука собрала 4 команда