Помогите решыть пожалуйста! С объяснением пожалуйста! Розвʼяжіть задачу: Яхта за 3 год руху за

течією моря і 2 год руху проти течії долає 92 км. За 9 год руху за течією яхта долає відстань у 5 разів більшу, ніж за 2 год руху по морю. Знайдіть власну швидкість яхти та швидкість течії.

Ответы на вопрос

Отвечает Трошагин Дима.

Ответ:

18 км/год,  2 км/год.

Пошаговое объяснение:

Нехай власна швидкість човна х км/год, швидкість течії у км/год.

3(х+у) + 2 (х-у) = 92

(9(х+у) / 2х = 5

3х+3у+2х-2у=92

9х+9у=10х

5х+у=92

-х+9у=0;  х=9у

45у+у=92

х=9у

46у=92;  у=2

х=9*2=18