Магазин продав 5,7 ц яблук, що становить 3,5 від завезених до магазину. Скільки центнерів яблук

завезли до магазину ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
(5.7 / X ) * 100% = 3.5%
(5.7 / X ) * 100% = 3.5%
( 5.7 / X ) = 0.035
5.7 = 0.035 * X
X = 5.7 / 0,035
X = 162