За перший день магазин продав 36% завезених яблук , за другий день - 7 /25 завезених яблук , а за

третій - решту 72 кг яблук . Скільки кілограмів яблук завезли в магазин ?

Ответы на вопрос

Отвечает Nesterenko Veronika.

1). 36:4=9(кг) - продали другого дня;

2). 36+9=45(кг) - продали другого дня і залишка;

3). 45:3*7=15*7=105(кг) - продали першого дня;

4). 45+105=150(кг) - продали за всі дні;

Відповідь: за 2 дні разом з залишком продали 150 кг яблук.