Першого дня до магазину завезли 15 ящиків яблук, а другого -- на 7 ящиків більше. Всього за два дні

до магазину завезли 259 кг яблук. Скільки кілограмів яблук завезли до магазину кожного дня окремо? ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочеткова Катя.

Ответ:

Перший день - 105 кг, другий - 154 кг.

Пошаговое объяснение:

1) 15+7=22 (ящики) — завезли до магазину другого дня

2) 22+15=37 (ящиків) — завезли за два дні

3) 259÷37=7 (кг) — в одному ящику

4) 15×7=105 (кг) — завезли першого дня

5) 22×7=154 (кг) — завезли другого дня

Відповідь: За перший день в магазин завезли 105 кілограмів яблук, а за другий 154 кілограми яблук.

Отвечает Киценюк Лилюся.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 15 + 7 = 22 (ящ) - привезли во второй день

2) 15 + 22 = 37 (ящ) - привезли за два дня

3) 259 : 37 = 7 (кг) - в 1 ящике

4) 15 * 7 = 105 (кг) - привезли в первый день

5) 22 * 7 = 154 (кг) - привезли во второй день

Ответ: 105кг,154кг