До магазину завезли яблука, груші й сливи. Маса яблук становить 3/5 завезених фруктів, маса груш —

25 %, а решта 45 кг — сливи. Скільки кілограмів яблук і скільки кілограмів груш завезли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25% = 1/4

3/5 + 1/4 = 12/20 +5/20= 17/20 частини складають яблука і груші

1 - 17/20 = 3/20 частини решта

45 кг - 3/20

х    кг -   1

х= 45 : 3/20= 45 :3 * 20 = 300 кг всього завезли фруктів

300 * 3/5 = 180 кг  яблук завезли до магазину

300 * 0,25= 75 кг груш завезли до магазину