ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ Дано кут АОВ величина якого 120 ° Промінь ОС ділить кут АОВ на два кути так, що

один з них в 3 рази більше іншого. Знайдіть величини кутів АОС і BOC​

Ответы на вопрос

Отвечает Колпаков Дмитрий.

Ответ:

нехай аос= х° тоді вос= 3х сума кутів 120°. маємо рівняння:

х+3х=120

4х=120

х=30

отже аос=30°

вос=3×30=90°

Отвечает Верещагина Катя.

Ответ:

30° и 90°

Пошаговое объяснение:

Угол ВОС — х°

Угол АОС — 3х°

Сумма углов = 120°

х + 3х = 120

4х = 120

х = 120 : 4

х = 30

Угол ВОС — (х) = 30°

Угол АОС — (3х) = 3 * 30 = 90°