ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!! Дано кут NOM величина якого 80 deg Промінь ОР ділить кут NOM на два

кути так, що один з них на 20 deg більше іншого. Знайдіть величини кутів NOP і MOP

Ответы на вопрос

Отвечает Войтюк Полина.

Ответ:

30° и 50°

Пошаговое объяснение:

Угол NOM = угол NOP + угол МОР = 80°

Угол NOM — x°

Угол МОР — х + 20°

х + х + 20 = 80

2х + 20 = 80

2х = 80 - 20

2х = 60

х = 60 : 2

х = 30

Угол NOM — (x) = 30°

Угол МОР — (х + 20) = 30 + 20 = 50°

30° + 50° = 80°