Вправи для повторення 1098. Промінь ОС ділить розгорнутий кут АОВ на два кути так, що кут АОС на

50° більший за кут ВОС. Знайдіть градусні міри кутів АОС і BOC. с решением

Ответы на вопрос

Отвечает Нохова Карина.

Дано:

AOB=180°

AOC-?, на 50° більше (тут стрілочка до кута BOC)

BOC-?

розв`язання:

нехай BOC-x, тоді AOC=x+50

складаємо рівняння

x+x+50=180

2x=130

x=130:2

x=65°-BOC

AOC=65+50=115°