На елеватор завезли 350т пшениці двох сортів. Перший сорт містить 2% відходів, другий - 3%. Після

очищення залишилося 341т чистої пшениці. Скільки пшениці кожного сорту завезли на елеватор ​

Ответы на вопрос

Отвечает Берген Анатолий.

Ответ: 150 т. и 200т

Пошаговое объяснение:

х - пшеница 1 сорта

у- 2-го сорта

по условию х+у=350

0,98х+0,97у=341

из первого

х=350-у подставим во второе

0,98(350-у)+0,97у=341

343-0,98у+0,97у=341

0,01у=343-341=2

у=2/0,01=200 тонн пшеницы 2-го сорта

х=350-200=150 тонн пшеницы первого сорта поступило