Помогите розвязать задачу У магазин завезли 600кг. яблук причому 2_5(в столбик.) з них- першого

сорту 25%- другого сорту, а решта- третього сорту. Скільки кілограмів першого, другого і третього сортів завезли в магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Ramazanova Maj.

Ответ:

1. 600*2/5=240- первый сорт

2, 25% от 600= (600*25)/100=150 Второй

3, 600-240-150=210 третий