Існує близько 100 сортів чорної смородини, що складає 1 6 числа сортів малини, а число сортів

малини складає 40% числа сортів аґрусу. Скільки нараховується сортів суниці, якщо їх у 11 3 рази більше, ніж сортів аґрусу?

Ответы на вопрос

Отвечает Мережко Мария.

Нехай число сортів чорної смородини дорівнює x. Тоді за умовою задачі:

кількість сортів малини = 1/6 * x

кількість сортів аґрусу = 0.4 * (1/6 * x) = 2/15 * x

Крім того, кількість сортів суниці дорівнює 11/3 * (2/15 * x) = 22/45 * x.

Залишається знайти значення x, щоб складена умова виконувалась:

x + 1/6 * x + 2/15 * x + 22/45 * x = total number of varieties

Розв'язуючи рівняння, отримуємо:

x = 150

Отже, кількість сортів суниці дорівнює 22/45 * 150 = 88.