На двох полицях стоїть 30 книжок. На першій полиці книжок у 4 рази більше, ніж на другій. Скільки

книжок стоїть на кожнiй полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубаняк Вадім.

Відповідь:

На 1:24     На 2:6

Покрокове пояснення:

30/4=7(ост. 2)

7*4-4=24

30-24=6