в зоопарк завезли 455 кг яблок а бананів на 272 кг меньше. Скільки всього фруктів завезли до

зоопарку

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Настя.

Ответ:

638 кг

Пошаговое объяснение:

яблук- 455 кг

бананів- ?, на 272 кг м. ніж яблук

усього- ?

1) 455-272=183 (кг)- банани

2) 455+183=638 (кг)

Відповідь: усього до зоопарку завезли 638 кг фруктів.