У двох ямах була однакова кількість бананів. Після того, як з першого ящика взяли 5 бананів, а з

другого - 8 бананів, у першому ящику стало в 1,25 разів більше бананів, ніж у другому. Скільки бананів було у кожному ящику спочатку. У відповідь подати тільки числове значення без одиниць виміру.

Ответы на вопрос

Отвечает Маринчева Юля.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

пусть в каждом ящике было х бананов

после изъятия бананов в

первом стало х-5

во втором х-8

(х-5)=(5/4)(х-8)

х-5=1,25х-10

0,25х=5

х=20