для сівби підготували зерню ячменю,вівса і проса-всього 210 т 3 ц.Ячменю підготували 85 т,вівса -на

7 т 2ц менше,ніж ячменю,а решта будо просо.Скільки центнерів проса підготували для сівби

Ответы на вопрос

Отвечает Безуглый Дмитрий.

Ответ:

Можна НАЙКРАЩУ ВІДПОВІДЬ

Пошаговое объяснение:

Для сівби підготували 210 т - 85 т = <<210-85=125>>125 т проса і вівса.

За умовою, вівса на 7 т 2 ц менше, ніж ячменю. Оскільки 1 т = 10 ц, то 7 т 2 ц = 72 ц.

Таким чином, ячменю підготували 85 т, вівса - 72 ц, а решта - просо.

Оскільки 1 ц = 10 т, то 72 ц = 72 * 10 = <<72*10=720>>720 т.

Отже, для сівби підготували 720 т проса.