Посіяли 60 кг проса, ячменю-у три рази менше, ніж проса, а кукрудзи у два рази більше, ніж ячменю і

проса разом.Скількипосіяли кукурудз

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Мария.
60÷3=20 ячмень
60+20=80 разом ячмень и просо
80×2=160 кукурудза