Посіяли 60 кг проса,ячменю-у 3 рази менше,ніж проса,а кукурудзи-у 2 рази більше,ніж ячменю і проса

разом.Скільки посіяли кукурудзи?

Ответы на вопрос

Отвечает Тюменбаева Алина.
60/3=20(кг) посіяли ячменю
60+20=80(кг)-ячменю і проса разом
80*2=160(кг)-кукурудзи
Відповідь:посіяли 160 кг кукурудзи.