на перший полици було 46 книжок що на 14 меньче ниж на другий на 3 полтци на 6 бильше ниж на 1

скильки всого икнижок на всих полицях

Ответы на вопрос

Отвечает Раскова Лера.

Сподіваюсь допомогла

Пошаговое объяснение:

1)46+14=60(кн.)-2полиця

2)46+6=52(кн.)- 3 полиця

3)46+60+52=158(кн.)

Відповідь усього 158 книжок