Об'єм ящика 18 дм3. Знайди висоту ящика, якщо його ширина 2,4 дм, а довжина на 6 см більша за

ширину. Дам 15 Балов!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кучеренко Інна.

Ответ:

2,5 дм.

Пошаговое объяснение:

Ми знаємо об'єм ящика V = 18 дм³, ширину Ш = 2,4 дм і довжину Д = Ш + 6 см = 2,4 дм + 0,6 дм = 3 дм (оскільки 1 дм = 10 см).

Тепер ми можемо використовувати формулу, щоб знайти висоту:

18 дм³ = 3 дм * 2,4 дм * В

Далі, поділимо обидві сторони на (3 дм * 2,4 дм) = 7,2 дм²:

В = 18 дм³ / 7,2 дм² = 2,5 дм

Отже, висота ящика дорівнює 2,5 дм.