11. Об'єм ящика 18 дм3. Знайди висоту ящика, якщо його ширина 2,4 дм, а довжина на 6 смбільша за

ширину. дам 30​

Ответы на вопрос

Отвечает Моталина Марина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для знаходження висоти ящика можемо скористатися формулою об'єму прямокутного паралелепіпеда:

Об'єм (V) = Довжина (Д) * Ширина (Ш) * Висота (В)

Ми знаємо об'єм ящика V = 18 дм³, ширину Ш = 2,4 дм і довжину Д = Ш + 6 см = 2,4 дм + 0,6 дм = 3 дм (оскільки 1 дм = 10 см).

Тепер ми можемо використовувати формулу, щоб знайти висоту:

18 дм³ = 3 дм * 2,4 дм * В

Далі, поділимо обидві сторони на (3 дм * 2,4 дм) = 7,2 дм²:

В = 18 дм³ / 7,2 дм² = 2,5 дм

Отже, висота ящика дорівнює 2,5 дм.

Отвечает Минский Арсений.

Ответ:

Об'єм = Довжина x Ширина x Висота.

Вам дано об'єм ящика, який дорівнює 18 дм³, а також ширину (2.4 дм) і довжину (6 см більша за ширину). Потрібно знайти висоту.

Спочатку переведемо всі величини до одиниці вимірювання:

1 дм = 0.1 дм = 0.1 x 10 см = 1 см.

Отже, ширина в декіметрах дорівнює 2.4 дм, а довжина дорівнює (2.4 + 6) дм, оскільки довжина на 6 см більша за ширину.

Зараз ми можемо використовувати формулу для об'єму, щоб знайти висоту:

18 дм³ = (2.4 дм) x ((2.4 + 6) дм) x Висота.

18 дм³ = 2.4 дм x 8.4 дм x Висота.

Тепер поділимо обидві сторони на (2.4 дм x 8.4 дм), щоб знайти висоту:

Висота = 18 дм³ / (2.4 дм x 8.4 дм).

Висота = 18 дм³ / 20.16 дм².

Висота ≈ 0.89285714 дм (округлено до сотих).

Отже, висота ящика приблизно дорівнює 0.89 дм.

Пошаговое объяснение:

/ это поделить