9. y = f(x) функциясынын туындысын табыңдар: 1) f(x) = 10 - 10x7 + 2,5x¹0; 2) f(x) = 3) f(x) =

√√11x − x² ; 5) f(x) = 6cos³(4 - 3x); sin 5x 7) f(x) 1 + 3x = 3x + 5 4- x 4) f(x) = (2x − x³) √2 - x² ; 6) f(x) = sin(4 - 3x)tg(4 - 3x); 2 – 5x cos 10x = 8) f(x) =​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Надюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) f(x) = 10 - 10x^7 + 2.5x^10 - Ця функція є поліноміальною функцією ступеня 10, тому вона визначена для всіх значень x.

2) f(x) - немає визначеного виразу для функції. Без виразу неможливо визначити туємність функції.

3) f(x) = √√(11x - x²) - Ця функція містить корені, тому вона визначена лише для тих значень x, для яких вираз під коренем є не від'ємним і не перевищує 11.

4) f(x) = (2x - x³) √(2 - x²) - Ця функція також містить корені, тому вона визначена лише для певного діапазону значень x.

5) f(x) = 6cos³(4 - 3x); sin(5x) - Ця функція містить trigonometric функції sin і cos. Вона визначена для всіх значень x.

6) f(x) = sin(4 - 3x)tg(4 - 3x); 2 - 5x cos(10x) - Ця функція також містить trigonometric функції sin, cos, і tg. Вона визначена для всіх значень x, за винятком тих, для яких ділення на нуль може виникнути в результаті tg(4 - 3x).

7) f(x) = 1 + (3x - 3x)/(4 - x) - Ця функція має ділення на нуль у знаменнику (4 - x), тому вона не визначена для x = 4. В інших випадках, де знаменник не рівний нулю, функція визначена.