Микола купив t олівців по 72 коп. і 6 зошитів по n коп. На скільки більше заплатив хлопчик за

зошити, ніж за олівці? Обчисліть значення отриманого виразу при t=7, n=40

Ответы на вопрос

Отвечает Павленков Алексей.

Пошаговое объяснение:

1) t * 72 = 72t — заплатил за карандаши

2) 6 * n = 6n — заплатил за тетради

3) 72t - 6n — больше заплатил за карандаши чем за тетради

t = 7; n = 40

72t - 6n = 72 * 7 - 6 * 40 = 504 - 240 = 264 (копейки) - больше заплатил за карандаши чем за тетради