ОЧЕНЬ СРОЧНО 5. За умовою задачі складіть вираз зі змінними.очек да.Микола купив m ручок по 12

грн і 14 зошитів по n грн,заплативши за зошити більше, ніж за ручки. На скількиузор.більше заплатив хлопчик за зошити, ніж за ручки?Обчисліть значення отриманого виразу при m = 7, n =8

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Настя.

14n- стоят 14 тетрадей.

12m - стоят 12 ручек.

14n-12m -на столько больше заплатил Николай за тетради.

14*8-12*7=7*(16-12)=7*4=28

Отвечает Бахтова Александра.

Ответ:

на 28 гривен мальчик заплатил больше гривен за тетради, чем за ручки

Пошаговое объяснение:

12m гривен - стоимость 12 ручек

14n гривен - стоимость 14 тетрадей

14n-12m - значение, на которое мальчик заплатил больше гривен за тетради, чем за ручки

Вычислим значение выражения  14n-12m при m = 7, n =8

14*8 - 12*7 = 132 - 84 = 28 (гривен)