Обчисліть об'єм (мл) пропену кількістю речовини 0,25 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Пастух Настя.

Дано:

n(C3H6) = 0,25 моль

Знайти:

V(C3H6) - ?

Розв'язання:

1) V(C3H6) = n(C3H6) * Vm = 0,25 * 22,4 = 5,6 л = 5600 мл.

Відповідь: Об'єм C3H6 становить 5600 мл.

Отвечает Карабаева Арука.

Удачи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!