Розв'яжіть задачу за діями (арифметичним способом). Автомобіль споживає 8 літрів бензину на 100

кілометрів. Влас- ник цього автомобіля заправив у порожній бак бензин на суму 1040 гривень, якого йому вистачило на 500 кілометрів, щоб доїхати з Харкова до Києва. У Києві він знову заправив у по- рожній бак бензин на суму 1120 гривень, якого йому вистачило на зворотній шлях довжиною 500 кілометрів від Києва до Харкова. Яка різниця в ціні за літр бензину між автозаправками в Харкові і Києві?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаджимагомедова Гуля.

Відповідь: різниця в ціні 2 грн.

Покрокове пояснення:

1) 500÷100×8=40 (л) бензину необхідно витратити на дорогу в одну сторону.

2) 1040:40=26 (грн) ціна палива на заправках Харкова.

3) 1120:40=28 (грн) ціна палива на заправках Києва.

4) 28-26=2 (грн)