Довжина прямокутника становить 12 см. Це у 2 рази більше, ніж сторона квдрата. Ширина прямокутника

на 2 см коротша від сторони квадрата. Знайди периметр квадрата і прямокутика.

Ответы на вопрос

Отвечает Молоканова Анастасия.
Сторона квадрата- 12:2=6
Периметр-6•4=24
Прямоугольник:
Длина 6-2=4
Периметр: 2(12+4)=32см
Отвечает Лось Михаил.
12:2=6(сторона квадрата)
6-2=4
Ркв=6+6+6+6=24см
Рпрям=12+12+4+4=32см