від пристані одночасно в одному напрямку виїхали парохід і катер з швидкість відповідно 24 км/год і

15 км/год. через 4 год парохід сів на мілину. Знявшись з мілини він наздогнав катер через 1 год. Скільки годин простояв парохід на мілині?

Ответы на вопрос

Отвечает Адыкеев Казбек.
24*4+24*1=15*4+15*х+15*1
120=15х+75
15х=120-75
15х=45
х=45/15
х=3 голини