Потрібно розв'язати задачу рівнянням. Від пристані Веселка відійшов катер. Він дійшов до пристані

Козак і повернувся назад, затратившина весь шлях 5 год. Від пристані Веселка катер рухався зі швидкістю 36 км/год, а на зворотньому шляху його швидкість становила 24 км/год. Визнач відстань від однієї пристані до другої.

Ответы на вопрос

Отвечает Нечипоренко Настя.

Ответ: 72 км

Пошаговое объяснение:

х - відстань між пристанями

х/24 + х/36 = 5

3х + 2х = 5 × 72

5х = 360

х = 360:5

х = 72 км