Точка С-середина відрізка АВ А (2;4;6), С (0;1;10) знайдіть координати точки В


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.
Нехай т.С(х;у;z), тоди
х=(2+0):2=2:2=1,
у=(4+1):2=5:2=2,5,
z=(6+10):2=16:2=8.
Видповидь: С(1;2,5;8).