За три дні туристи подолали 205 км. За перший і другий день-161 км, за другий і третій 129 км.

Скільки кілометрів подолали туристи за кожний день окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Левашова Лиза.
Ответ: третий день: 205-161=44 км
второй день: 129-44=85 км
первый день: 205-129=76 км