1. виконати ділення -2,4:(-0,6) 2/3:(-2 1/4) -0,6:12/125 2.знайдіть частку (-45+15): (-10-5)

3.розвязати рівняння 3,4х=-19,38 -1,7х=-14,11 4.укажіть вираз,значення якого дорівнює 5 при х=-4 с) (3х+2):2 с) (6-2х):(-2) д) (5х-10):(-6) д) (3х-4):(-2) 5.виконайте дії 6 1/4*(-8)+3 2/3:(-5,5)-(-2,4*4 7/12) 6.знайти значення виразу (-2а²+3b²):(-1/6), якщо а=-3, b=2

Ответы на вопрос

Отвечает Арнюдаева Юлия.
1) -2,4/(-0,6)=4
2/3 ÷(-21/4)=( -2/3)*(4/23)=-8/69
(-3/5)÷(12/25)= -3/5 * 25/12= -5/4
2) -30 ÷ (-15)= 2