З міста в одному напрямку одночасно виїхали 2 автомобілі швидкість одного 61 км/год, а другого 67

км/год. Яка буде відстать між ними через 5 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Золотилова Елена.
67+61=128(км/ год) - скорость 1 и 2
128*5=640(км) - между ними