Знайдіть корінь рівняння -5*(0,1х-3,6)+0,1*(28-х)=16


Ответы на вопрос

Отвечает Боранғали Нұрасыл.
- 5 * (0,1х - 3,6) + 0,1 * (28 - х) = 16
- 0,5х + 18 + 2,8 - 0,1х = 16
- 0,5х - 0,1х = 16 - 18 - 2,8
- 0,6х = - 4,8
х = - 4,8 : (-0,6)
х = 8
Вiдповiдь: 8 - корiнь рiвняння.