60 кг цукру зозсипали в 30 кульків порівно в кожен. скільки потрібно кульків, щоб розсипати цей

цукор, якщо в один кульок насипати на 2 кілограма цукру більше

Ответы на вопрос

Отвечает Рибак Ольга.
1)60:30=2(кг)в одном кульке
2)2+2=4(кг)будет в 1 кульке
3)60:4=15(к)
Відповідь:потрібно 15 кульків