60 кг цукру розсипали в 30 кульків порівно в кожен. скільки потрібео кульків, щоб розсипати цей

цукор, якщо в один кульок насипаии на 2 кілограма цукру більше

Ответы на вопрос

Отвечает Хомин Роман.
1)60:30=2(кг)в 1 кульку
2)2+2=4(кг)буде в 1 кульку
3)60:4=15(к)
Відповідь: потрібно 15 кульків