Гуртівня продала 2000 м тканини трьох сортів. Перший сорт становить 35% усієї тканини, другий —

24%, а третій — решту. Скільки метрів тканини третього сорту було продано гуртівнею?

Ответы на вопрос

Отвечает Орловский Владислав.
24%+35%=59%
2000м/100=20
20*59%=820
Отвечает Чикулаев Кирилл.
24%+35%=59%
2000м/100=20
20*59%=820