Магазин продав 1640м тканини трьох сортів.Перших двох сортів по 720м,а решта третього сорту.Скільки

метрів тканини третього сорту продав магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Шагарова Алёна.

Ответ:

1. 720*2=1440 (м) продано тканин 1 і 2 сортів

2. 1640-1440=200 (м) продано тканини 3 сорту

Пошаговое объяснение: