Число -3 є коренем рівняння х²+bx -12= 0. знайдіть інший корінь рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Шибовський Денис.
Если b=11, то
х²+11х-12=0
х(первой)+х(второй)=-11
х(первой)*х(второй)=12
х(первой)=-12
х(второй)=1