різницю чисел 437 і 298 зменш на різницю цих чисел. Різницю чисел 500 і 333 збільш на суму чисел

427 і 395.

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Лера.

(437 - 298) - (437 - 298) = 139 - 437 + 298 = 0

(500 - 333) + (427 + 395) = 167 + 822 = 989