У кімнаті завдовжки 8 м ширина становить 75 % довжини а висота 2\3 ширини Знайдіть обєм кімнати


Ответы на вопрос

Отвечает Омельчук Максим.

75% от 8= 8·0.75=6м

2/3 от 6= 6-6÷3=4м

Объем=высота·длина·ширина=6·8·4=192м³