У кімнаті завдовжки 8 м ширина становить 75 % довжини а висота 2\3 ширини Знайдіть обєм кімнати

СРОЧНО ПЛИЗ ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Айтмахаматов Нурасыл.

Ширина = (8м./100%)*75%=6м

Висота=(6/3)*2=4м

Об'єм=довжина (8м) * ширина (6м) * висота (4м) = 8*6*4=192м^2