Довжина кімнати 6 метрів.Ширина становить 2/3 довжини , висота становить 3/5 довжини знайдіть об'єм

кімнати срочнооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Романчук Эльвира.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V=6×2/3×3/5=4×3/5=12/5=2.4см³