бабуся пекла млинці. онук прийшов зі школи і одразу почав їх їсти. поки він з'їдав три млинці,

бабуся встигла спектр тільки два. спочатку на тарілці було 12 млинців. скільки млинців з'їв онук, якщо тоді, коли він пішов,на тарілці залишилось тільки 7 млинців

Ответы на вопрос

Отвечает Шляк Арина.

Якщо онук з'їдав по три млинці за той час, поки бабуся напікала 2, то можно скласти вираз:

12-3+2=11

11-3+2=10

тобто,  один млинець, який віднімається від початкової кількості, дорівнює 3 млинцям, котрі з'їв онук.

12-7=5

5 млинців бабуся не допікла.

А онук з'їв

5*3=15 млинців.