Знайти периметр прямокутника якщо : 1)а=13см -це на 11см більша ніж сторона в ,2)в=11см, а - у2рази

довша, 3)а+в=19см

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянова Вероника.
А. 13-11 =2 13*2+2*2=30 см б. 11*2=22 22*2+11*2=66 в. 19*2 =38