Довжина прямокутника доривнюе 8 см,а ширина на 5 менше побудуй прямокутник.знайди його периметир


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Вика.
1)8-5=3(см)-одна сторона
1 сторона =8
2 сторона=3
P=(8+3)×2=22