З одного міста в протилежних напрямках одночасно вирушили велосипедист і пішохд пішохід рух ався зі

швидкістю 3км/год,а велосипедист в 4 рази більше.Яка буде відстань між ними через 2год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Юлиана.

Пішохід через 2 години пройде l1=3×2=6 km

Велосипедист l2=3×4×2=24 km

Відстань між ними l=24-6=18 km