З одного пункту одночасно в протилежних напрямках вирушили велосипедист і пішохід.Пішохід рухався

зі швидкістю 3 км/год,а велосепедист - зі швидкістю в 4 рази більшою.Якою буде відстань між ними через 2 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Шуняева Ксения.

4*3=12км/год - швидкість велосипедиста
3+12=15км/год - швидкість віддалення
2*15=30км - відстань за 2 години